Tarptautinis projektas

Š. m. gegužės 8-11 d. Pagirių gimnazijoje lankėsi svečiai iš Varšuvos. Tai jau ketvirtus metus vykdomo projekto ,,Lenkija ir Lietuva – dvi valstybės, kurias sieja bendros šaknys ir istorinė atmintis” tęsinys.Šio projekto pagrindinis tisklas yra skatintimo mokinius labiau pažinti abiejų šalių istoriją bei ugdyti pagarbą kultūriniam paveldui. Atvykusieji pirmiausia per įvairius integracinius žaidimus susipažino su mūsų gimnazijos mokiniais. Kitą dieną visi kartu dalyvavos usitikime, kuriame pristatė savo šalių tradicinius patiekalus (kai kuriais iš jų vaišindamiesi). Svečiai aplankė Vilniaus senamiestį, šv.Petro irPovilo bažnyčią bei Trakus. Mokykloje įvyko susitikimas su etnografe J. Norkūniene, kurio metu mokiniai mokėsi pinti verbas. Paskutinę projekto dieną visi dalyviai vyko į V. Sirokomlės muziejų Bareikiškių kaime, kur dalyvavo kaligrafijos pamokoje bei iškyloje.