T klasė

Informacija ruošiama.

Lobių paieškos
Paskutinį rugsėjo penktadienį 8a klasės mokiniai, jų tėveliai ir auklėtoja antrą kartą susiruošė į lobių paiešką. GeoLobiai – pasaulinis aktyvaus laisvalaikio žaidimas, padedantis geriau pažinti lankomas vietas, turiningai pabendrauti su bendraminčiais. Aurelijos tėveliai – didžiausi šio žaidimo entuziastai. Todėl jie visus ne tik sudomino šiuo žaidimu, bet ir rungtynėms sudėliojo taškus, pažymėjo maršrutą. Kiekviename taške buvo paslėptas konteineris, kuriame įdėtas žemėlapis su užuomina, kur ieškoti kito taško.
Puikus oras, visų gera nuotaika žadėjo gražų vakarą, pavykusią iškylą. Susiskirstę į komandas, ėmėmės paieškų. Žaidimas akimirksniu vaikus ir tėvelius suvienijo bendram tikslui. Reikėjo įsigilinti į užuominas, bėgioti, ieškoti žemėlapių, kurie vedė lobio link. Ieškotojai pranoko organizatorių lūkesčius, nes labai greitai įveikė visą trasą.
Paskutinė žemėlapio nuoroda visus atvedė prie Justino namų. Kieme ant pievelės visų laukė lobis – vaišės: sumuštiniai, šakočiai, sultys. Buvo gera visiems kartu bendrauti, matyti šiek tiek pavargusius, bet laimingus veidus.
Pritemus vaikai į dangų leido įvairiaspalvius dangaus žibintus. Kiekvienas iš šio vakaro išsinešė gerų įspūdžių ir malonių prisiminimų, kuriuos vėliau užrašė.
Ramus vakaras, į dangų skriejantys žibintai, tylūs mūsų norai, šypsenos ir visa tai, kas mus šį vakarą jungė, manau, buvo pats didžiausia lobis, kurį turime. Mūsų lobis – draugiškumas, atidumas, vieningumas. Ateityje šis lobis padės siekti didelių ir gražių klasės tikslų.
Toks tėvų ir vaikų susibūrimas, nors ir trumpam, turi didelės naudos draugiškiems tarpusavio santykiams.
Nusprendžiau kitą kartą lobių ieškoti važiuoti dviračiu, kad spėčiau pasivyti labai greitai bėgančius vaikus.
Nesinorėjo vakare skirstyti, nes buvo linksma ir įdomu.
Penktadienio popietę su klasės draugais, tėveliais, auklėtoja praleidau turiningai.
Ačiū organizatoriams ir tiems, kurie buvo kartu.
Labiausiai man patiko tai, kad šiame renginyje dalyvavo abu mano tėveliai. Manau, reikia tokių renginių, kurie skatintų vaikus su tėveliais prasmingai būti kartu.
Nors lobių ieškojime dalyvavau pirmą kartą, man patiko. Įdomu, kur lobių ieškosime kitais metais.
Kadangi lobių paieškos vyks ir kitais metais, Pauliaus mama perspėja:
Pagirių gyventojai, kitą kartą, jei pamatysite keistokai besielgiančius vaikus, tėvelius, mokytojus, lyg ir bandančius kažką surasti ar paslėpti, o gal tiesiog lekiančius keliu, neskubėkite kviesti specialiųjų tarnybų. Tai gali būti visiškai nepavojingi lobių ieškotojai.