Svečiai iš Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro.

Balandžio 7 d. mūsų gimnaziją aplankė Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro atstovai. Tikybos pamokų metu jie pasakojo mokiniams apie Lietuvos jaunimo dienas Vilniuje 2017 birželio 23-25 d. Lietuvos jaunimo dienos tęsia Pasaulio jaunimo dienų tradiciją, pradėtą prieš 25 metus ir yra skirtos tikinčiam bei tikėjimo dar tik ieškančiam jaunimui. Tai yra „keliaujantis“ nacionalinis susitikimas, atviras visiems jauniems žmonėms, vykstantis vis kitame Lietuvos mieste. VIII –tą kartą vyksiančios Lietuvos jaunimo dienos „Tiesa padarys jus laisvus“ sukvies tikintį ir ieškantį jaunimą iš visos Lietuvos susiburti Vilniuje paskutinį birželio savaitgalį ir kartu ieškoti tiesos, laisvės, atsakymų į įvairius klausimus, bei švęsti, džiaugtis ir visu tuo dalintis!

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS