STUDENTIŠKA STOVYKLA MOKSLEIVIAMS

STUDENTIŠKA STOVYKLA MOKSLEIVIAMS: PRASIDEDA REGISTRACIJA Į SMMS‘17
Devintus metus iš eilės organizuojamas projektas „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS) šiemet vėl telkia būsimų Vilniaus universiteto studentų būrį! Moksleiviai kviečiami registruotis į stovyklą, kurioje turės galimybę susipažinti su studentišku gyvenimu didžiausiame bei seniausiame Lietuvos universitete.
SMMS – Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (www.vusa.lt) organizuojama trijų dienų stovykla vyresnių klasių mokiniams, norintiems iš arčiau susipažinti su Vilniaus universitetu ir juos dominančiomis studijomis jame. Nuo 2009 m. vykdomo projekto tikslai – padėti moksleiviams atrasti savo pašaukimą tiek akademinėje, tiek neformalioje srityje, ugdyti dalyvių organizacinius, komunikavimo bei lyderystės gebėjimus, skatinti platų mokslo institucijų, studentų, alumnų ir moksleivių bendradarbiavimą.
Trijų dienų SMMS dirbtuvėse, skirtose savo akimis išvysti, koks gi tas neatrastas, bet laukiamas studentiškas gyvenimas, nebus apsiribota vien paskaitomis universiteto auditorijose. SMMS organizuoja studentai, atsimenantys savo pačių troškimus, abejones ir galvose kirbėjusius klausimus sėdint mokyklos suole, tad geriau nei kas kitas galės supažindinti moksleivius su studentiška ateitimi.
Smalsūs, aktyvūs ir iniciatyvūs – tokie moksleiviai kviečiami tapti SMMS dalyviais. Rasti sau tinkamą vietą bei atrasti save čia gali kiekvienas, kadangi siūloma rinktis net iš penkių mokslo krypčių: fizinių mokslų, gyvybės mokslų, humanitarinių mokslų, socialinių mokslų ir neformalaus ugdymo.
„Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ šiemet vyks balandžio 21–23 dienomis Vilniaus jėzuitų gimnazijoje. Stovykloje gali dalyvauti 9–12 klasių moksleiviai iš visų Lietuvos kampelių.
Kaip patekti į stovyklą, sužinosi www.smms.lt skiltyje „Moksleivių registracija“. Registracija į stovyklą vyksta iki kovo 24 dienos.
Daugiau informacijos: www.smms.lt, www.fb.com/smms.stovykla arba el. paštu smms@vusa.lt.

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS