Skaitovų konkursas

Lapkričio 9 dieną gimnazijoje vyko skaitovų konkursas, kuriame dalyvavo 7f-IIIGf klasių mokiniai. Renginio pradžioje IGa klasės mokiniai pristatė meninę kompoziciją pagal S. Gedos eilėraštį „Giesmė apie pasaulio medį“. Konkurse dalyvavo 20 skaitovų. Buvo atsižvelgiama į tai, kaip skaitovas sugeba perteikti pasirinktą tekstą ir apskritai, ar tas tekstas jam tinka. Klausytojai skaitovus vertino plojimais, o komisija – įvardydama geriausius. 7-9 klasių grupėje laimėjo Patricija Pakulnevič (7f kl.) ir Greta Daukševič (8f kl.), 10-11 klasių grupėje –Ernest Urbanovič (IIIGf kl.), Adriana Danilevičiūtė (IIIGf kl.), Miroslav Mackevič (IIIGf kl.). Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės atstovaujant gimnazijai Trakų švietimo centro projekte „Aš myliu Lietuvą“.