Pagirių jaunimas susitiko su rašytoja Sandra Bernotaite

Penktadienį (gegužės 12 d.) į Vilniaus rajono kūrybinę dirbtuvę atvyko rašytoja Sandra Bernotaitė, kuri dirbs su jaunimu statant pojūčių spektaklį. Pirmojo susitikimo metu jaunuoliai su ja susipažino, aptarė būsimo spektaklio viziją ir laukiančius darbus.
Iš Šiaulių kilusi Sandra Bernotaitė rašo nuo 16 metų, jau dešimtmetį reziduoja Melburne, Australijoje. 2010 m. išleido pirmąją knygą – novelių rinkinį „Gaisras“, už kurį pelnė Augustino Griciaus premiją už geriausią metų debiutą. Taip pat išleido saviugdai skirtą knygą „Laisvojo rašymo elementai“ apie kūrybos elementus ir dėsnius, literatūrinį meistriškumą, įkvėpimo trikdžius ir šaltinius. 2013 m. pasirodė jos romanas „Katė, kurios reikėjo“, kuris buvo įvardintas kaip įvykis, paliksiantis ženklą lietuvių literatūroje, dar po kelių metų – romanas „Dioniso barzda“ autorė. Rašo internetinį tinklaraštį grafomanija.com.

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS