Pagirių gimnazijos kelionė pas ŠIMTAKOJĮ!!!

Balandžio 1 – 2 dienomis lietuviškame Lenkijos krašte, Punsko miestelyje, vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros – šventės „Šimtakojis 2017“ regioninis turas. Sudalyvauti apžiūroje sumanė ir mūsų gimnazijos teatro entuziastai. Pasiėmę jau išbandytą projekte „Gyvenu laisvai“ Karolinos Jadzevičiūtės Pojūčių teatro idėją, papildę ją J. Griškoveco tekstais, gimnazijos mokiniai Karolina Jadzevičiūtė, Mykolas Karpičius, Šarūnas Šibirkštis, Karina Matejevska, Saulė Mekionytė, Sandra Šilobrit, Simonas Kukys pasikvietė į pagalbą buvusį gimnazistą Maiklą Jurgo ir vadovaujami mokytojos Mildos Razauskienės sukūrė spektaklį „21 gramas. Vosilkos“. Visą spektaklio statymo laiką Pagirių jaunuosius aktorius konsultavo teatro mokytojas Vidmantas Fijalkauskas.
Gimnazijos teatro studijos pasirodymas sulaukė didžiulės reakcijos ir susižavėjimo, ypač iš dalyvių, patekusių į tiesioginį Pojūčių teatro veiksmą. Kaip savo darbo įvertinimą mūsų gimnazijos kolektyvas gavo pakvietimą dalyvauti tarptautinėje moksleiviškų teatrų stovykloje, kuri vyks birželio mėnesį Punske, Lenkijoje, o apžiūros „Šimtakojis“ rezultatai bus skelbiami po visų penkių regioninių turų, kuriuose dalyvauja apie du šimtus kolektyvų iš visos Lietuvos ir lietuviškų Lenkijos mokyklų.
Patyrę neužmirštamą premjeros džiaugsmą, pažiūrėję kitų kolektyvų darbus, susidraugavę su Punsko teatro studijos „Kregždė“ nariais, Seinuose aplankę ten vyskupavusio A. Baranausko paminklą, mūsų gimnazijos aktoriai laimingi grįžo namo, pasiryžę dar ne kartą pradžiuginti publiką teatriniais stebuklais.

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS