Ortografijos konkursas (11-28 d.)

Lapkričio 28 d. 1f, 2f, 3f, 4f klasių mokiniai dalyvavo mini ortografijos konkurse „Ortografijos karalius“. Mokiniai turėjo išspręsti daug labai įdomių gramatikos užduočių. Jie dirbo grupėse ir jiems sekėsi labai gerai . Vaikai smagiai praleido laiką ir pagilino žinias iš lenkų kalbos. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

Bardzo ciekawe zmagania ortograficzne miały uczniowie klas 1f,2f,3f i 4f, bowiem 28 listopada uczestniczyli w mini konkursie ortograficznym ,,Mistrz ortografii”. Uczniowie mieli do rozwiązania szereg bardzo ciekawych zadań gramatycznych, pracowali w grupach i bardzo dobrze sobie radzili. Za udzał w konkursie uczniowie otrzymali dyplomy. Dzieciaki mile spędziły czas i pogłębili wiedzę z języka polskiego.