Netradicinių pamokų diena 2b klasėje

Gruodžio 14 dieną 2b klasės mokiniai vyko į Vilniuje esančią “Mūsų kepyklėlę“. Šioje kepyklėlėje dirba Emilijos mamytė . Kepyklėlėje vyko netradicinės lietuvių kalbos, matematikos, dailės ir technologijų pamokos. Andželika Gedrimienė mokinius supažindino su kepėjos profesija. Ji pasakojo apie saldžiųjų tešlų įvairovę, gamybos procesą, nuo produktų svėrimo iki kepimo ir pateikimo ant stalo prie šiltos arbatos.
Mokiniai išbandė savo pirštų miklumą gamindami bandeles. Užmaišė tešlą, kočiojo, pjaustė, svėrė. Savo gaminius dėjo į kildinimo kamerą, purškė kiaušinio plakiniu, kepė krosnyje.
Artėja Šventos Kalėdos, o kokios Kalėdos be „Kalėdinių meduolių“. Formelių pagalba mokiniai spaudė įvairių formų meduolius, juos kepė krosnyje, o atvėsintus apliejo glajumi ir papuošė pabarstukais. Sufasavo, užrašė Kalėdinius linkėjimus. Vaikams daug džiaugsmo suteikė meduolių gaminimas, nes juos dovanos per Kalėdas savo tėveliams.
Ačiū Andželikai Gedrimienei už nuostabią ir įdomią veiklą. Jūsų dėka mokiniai patyrė daug smagių akimirkų ir susipažino su atsakinga, kūrybinga ir šilta kepėjos profesija.
Mokytoja Jūratė Zapasnikienė ir 2b klasės mokiniai.

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS