Meninio žodžio meistrai

2017 metų vasario antrą dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas. Jame dalyvavo ir Pagirių gimnazijos mokiniai, kurie garbingai atstovavo mūsų gimnazijai.
Sveikiname III Ga klasės mokinį D. Zimblį, pelniusį padėkos raštą, I Ga klasės mokinį Š. Šibirkštį, užėmusį III-ąją vietą vyresniųjų mokinių grupėje, bei 8 b kl. mokinę E. Marcinkevičiūtę, užėmusią I-ąją vietą jaunesniųjų mokinių grupėje. Pirmoji vieta užimta ir meninių kompozicijų kategorijoje.
Mūsų gimnazijos mokiniai T. Antropikas iš 7 a kl., A. Minutkaitė ir M. Rudytė iš 8 a kl., N. Fadejevaitė iš 7 b kl., E. Marcinkevičiūtė iš 8 b kl. ir S. Kukys iš I Gb kl. su kompozicija „Muzika“ bei jaunesniųjų grupės nugalėtoja Estela Marcinkevičiūtė atstovaus Vilniaus rajonui Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape. Palinkėkime jiems sėkmės!

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS