MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Šių metų sausio 19 d. mūsų gimnazijoje vyko mokinių meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo net 26 mokiniai: URTĖ KLEBAUSKAITĖ 5a, ANŽELIKA ALADOVIČIŪTĖ 5a, EINAR RUDNEV 5a, GABRIELĖ KIRĖJĖVA 5b, SIMA KUSKYTĖ 5b, JONAS MAKUTUNOVIČ 5b, GŽEGOŽ PARVICKI 5f, LAURA VOIŠNIS 5f, AUKSĖ VERSEKĖNAITĖ 6a, VAKARĖ TITOVAITĖ 6a, NIJA GRIC 6b, KRYSTYNA AMBROS 6f, TOMAS ANTROPIKAS 7a, MONIKA KOLESNIKOVAITĖ 7a, MIGLĖ RUSILAITĖ 7a, NERINGA FADEJEVAITĖ 7b, POVILAS VIRGANAVIČIUS 7b, AUGUSTĖ MINUTKAITĖ 8a, DARIJUS TUROVSKIS 8a, ESTELA MARCINKEVIČIŪTĖ 8b, ŠARŪNAS ŠIBIRKŠTIS, IGa, SIMONAS KUKYS IGb, ALINA DUCHOVSKA IIGa, SAULĖ MEKIONYTĖ IIGa, KORNELIJA KUCKAILYTĖ IIIGb, DEIVIDAS ZIMBLYS IIIGa. Konkurse buvo vertinamas mokinio pasirinkto kūrinio temos, idėjos aktualumas, gebėjimas įtaigiu žodžiu, mintimi ir emocija veikti klausytojus, gebėjimas kalbėti aiškiai, garsiai, natūraliai, kalbos kultūros kokybė ir sceninė laikysena. Vertinimo komisiją sudarė gimnazijos direktorė A. Mažonienė, teatro mokytojas, aktorius V. Fijalkauskas, lietuvių kalbos mokytoja S. Čerkienė ir lietuvių kalbos mokytoja Milda Razauskienė.
Džiaugiamės visais, kurie dalyvavo, kurie myli literatūrą, yra drąsūs skaityti, geba raiškiai perteikti autoriaus ir savo mintis. Dėkojame visiems dalyvavusiems! O atstovauti mūsų mokyklai tolesniuose meninio skaitymo konkurso etapuose išrinkti trys skaitovai: Estela Marcinkevičiūtė 8b, Šarūnas Šibirkštis I Gb, Deividas Zimblys III Ga. Linkime jiems sėkmės!

Milda Razauskienė

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS