Išvyką į VU Gyvybės mokslų centrą

Nacionalinis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ – kasmetinis renginys, vykstantis daugiau nei dešimtmetį ir skatinantis mokinius siekti karjeros moksle, ugdyti mokslinę kultūrą. Metams bėgant, festivalis tapo didžiausiu mokslo populiarinimo renginiu šalyje, pasklidusiu po daugiau nei dešimt miestų bei rajonų. Mes, Pagirių gimnazijos 3-4G klasių mokiniai, besidomintys mokslu, kartu su chemijos mokytoja Irena Babinska šio festivalio metu lankėmės Vilniaus Universiteto Gyvybės mokslų centre. Buvome supažindinti su mokslininkų ir studentų kasdienybe, naujausiomis laboratorijomis ir jų įranga, aplankėme VU Zoologijos muziejų, bei domėjomės studijų programomis. Džiugu, kad sutikome ir ten studijuojančių buvusių mokinių. Pasisėmę įkvėpimo mokytis, eksperimentuoti ir tyrinėti, vienbalsiai sutarėme, kad į Gyvybės mokslų centrą tikrai grįšime dar ne kartą.

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS