Gimnazijos mokytojai ir darbuotojai

Gimnazijos mokytojai ir darbuotojai

  1. Aušra Mažonienė direktorė, 2 vadybinė kategorija, chemijos mokytoja metodininkė
  2. Henrika Šugalska direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams
  3. Valentina Treščinska direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 3 vadybinė kategorija, lenkų kalbos mokytoja metodininkė
  4. Gražina Rudienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 2 vadybinė kategorija, informacinių technologijų mokytoja metodininkė
  5. Jelena Suruda direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 40-Totorių pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja, matematikos vyresnioji mokytoja
  6. Rita Korotkovienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytoja metodininkė
  7. Rūta Kvederavičienė raštinės vedėja
  8. Evelina Jakubovič psichologė
  9. Marina Aleksandrovič ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
  10. Ana Bogdanovič priešmokyklinio ugdymo auklėtoja
  11. Diana Asanavičienė auklėtojos padėjėja
  12. Ana Bogdanovič auklėtoja
  13. Jadzė- Vanda Malinauskienė laborantė
  14. Justina Valterė specialioji vyresnioji pedagogė, logopedė
  15. Miglė Pieškuvienė bibliotekos vedėja
  16. Aušrinė Slavinskienė socialinė vyresnioji pedagogė
  17. Kristina Sivica specialioji pedagogė, logopedė
  18. Violeta Sučalkinienė psichologė
  19. Loreta Marcinkevičienė lietuvių kalbos mokytoja
  20. Lina Prakapienė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
  21. Jadvyga Bujel matematikos mokytoja metodininkė
  22. Nijolė Šerpytienė geografijos vyresnioji mokytoja
  23. Stasė Babravičienė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
  24. Regina Urbonienė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
  25. Jūratė Čiapienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  26. Stasė Orlakienė biologijos mokytoja metodininkė
  27. Alvydas Eidukevičius kūno kultūros mokytojas metodininkas
  28. Janina Mekionienė istorijos mokytoja ekspertė
  29. Alina Burinskaja biologijos vyresnioji mokytoja
  30. Aleksandra Gaidukevič lenkų kalbos vyresnioji mokytoja
  31. Lina Labžentienė anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  32. Halina Parvicka vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja, sekretorė
  33. Ona Blaškienė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  34. Renata Leganovič kūno kultūros mokytoja ekspertė
  35. Danuta Ustilo pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  36. Dina Aleksandravičienė fizikos mokytoja metodininkė
  37. Juzef Jalovik rusų kalbos, žmogaus saugos vyresnysis mokytojas
  38. Danuta Golnis fizikos mokytoja ekspertė
  39. Danutė Ščerbakienė vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
  40. Audronė Dudutienė technologijų mokytoja metodininkė
  41. Tatjana Tolokova rusų kalbos mokytoja metodininkė
  42. Liudmila Rynkevič pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  43. Anna Savicka tikybos mokytoja
  44. Jelena Pogolskaja etikos vyresnioji mokytoja
  45. Renata Šimkovič istorijos vyresnioji mokytoja
  46. Alina Ponamariova lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  47. Milda Tamošaitienė muzikos vyresnioji mokytoja
  48. Irena Vilčinskienė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  49. Tatjana Žilinskienė rusų kalbos vyresnioji mokytoja
  50. Vilma Bosakienė anglų kalbos mokytoja metodininkė
  51. Rima Petruškienė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  52. Svetlana Butar dailės vyresnioji mokytoja
  53. Giedrė Rusilienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  54. Jolanta Šibirkštė biologijos, technologijų vyresnioji mokytoja
  55. Jūratė Zapasnikienė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  56. Sandra Čerkienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  57. Irena Kurklietienė dailės mokytoja metodininkė
  58. Zita Putrimienė būrelio vadovė
  59. Birūtė Počikovskaja rusų kalbos mokytoja metodininkė
  60. Nijolė Ilgevičienė kūno kultūros vyresnioji mokytoja
  61. Eduardas Tamoševičius technologijų vyresnysis mokytojas
  62. Jolanta Dudutienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
  63. Dalia Šiniauskaitė anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  64. Irena Babinska chemijos mokytoja ekspertė
  65. Stanislovas Skliaustis technologijų vyresnysis mokytojas
  66. Ingrida Miškauskienė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  67. Valentina Golnis mokytojo padejėja
  68. Alina Špakauskienė informacinių technologijų mokytoja metodininkė
  69. Laima Misevičienė geografijos vyresnioji mokytoja
  70. Jelena Sapožnikova pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  71. Gražina Stepanova lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
  72. Lina Kondrotaitė matematikos mokytoja metodininkė
  73. Olga Gerasimovič pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  74. Ieva Abariūnė šokių mokytoja
  75. Valentina Tubelienė kūno kultūros vyresnioji mokytoja
  76. Zbignev Leganovič kūno kultūros mokytojas metodininkas
  77. Gitana Krupičiovičienė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  78. Violeta Bogdanovič matematikos mokytoja metodininkė
  79. Irena Naimovič pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
  80. Joana Markovskaja anglų kalbos, chemijos vyresnioji mokytoja
  81. Karina Stankevič dailės, anglų kalbos mokytoja
  82. Dalia Mikštaitė tikybos mokytoja
  83. Andžej Lukaševič tikybos vyresnysis mokytojas
  84. Milda Gintautė istorijos mokytoja metodininkė
  85. Laima Ivanec šokių mokytoja
  86. Jurgita Kivarienė anglų kalbos mokytoja
  87. Rita Rudalevičiūtė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja,anglų kalbos mokytoja
  88. Gvida Milaknienė anglų kalbos mokytoja metodininkė
  89. Lilija Žigo lenkų kalbos vyresnioji mokytoja
  90. Olga Selezniova muzikos vyresnioji mokytoja
  91. Jolanta Miliauskienė matematikos vyresnioji mokytoja
  92. Ernesta Runevič anglų kalbos vyresnioji mokytoja
  93. Karolis Čižius kūno kultūros mokytojas
  94. Sergejus Lazarenko tikybos vyresnysis mokytojas
  95. Vidmantas Fijalkauskas teatro mokytojas metodininkas
  96. Zita Pluščauskaitė neformaliojo ugdymo mokytoja
  97. Milda Razauskienė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

Ieva Garnytė kūno kultūros mokytoja

Jolanta Skulskienė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS