GARBĖS SKRYDIS 2017

Jau trečius metus Vilniaus r. Pagirių gimnazijoje vyksta renginys, skirtas apdovanoti labiausiai nusipelniusius garbingus žmones bei paminėti Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, tad kviečiame nominuoti ir siūlyti kandidatus.
Apsvarstykite, kas galėtų būti nominuotas šiais metais – gal tai žmogus, dalyvaujantis visuose renginiuose, juos organizuojantis, mielai padedantis, inicijuojantis naujus projektus ar visiškai pasiaukojantis savo darbui? (Nominacijų aprašymai – atidarius nuorodą)
Pasiūlyti savo norimus kandidatus galite internete, atidarę nuorodą https://goo.gl/forms/9OdGEwu2wh4oSZB92
Siūlyti juos galite nuo 2017 m. kovo 1 d. iki 2017 m. kovo 6 d. įskaitytinai.
Apdovanojimų renginys vyks 2017 m. kovo 10-ą dieną Pagirių gimnazijoje.
Iškilus klausimams ir pasiūlymams, maloniai prašome kreiptis į Mokinių tarybą.
Laukiame Jūsų pasiūlymų!
Mokinių taryba

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS