Diena Vilniaus muziejuose

Per pavasario atostogas, balandžio 12 d., 8F klasės mokiniai kartu su klasės vadove dalyvavo išvykoje į Vilnių. Pirmiausia mokiniai apsilankė Lietuvos nacionaliniame muziejuje. Anot Kamilės Lukančenko, didžiausią įspūdį padarė eksponuojamas faraono sarkofagas, atgabentas iš Egipto, bei didžiulis Žalgirio mūšio maketas. Vėliau mokiniai užsuko į Šiuolaikinio meno centrą. A. Korkuc pasakoja, kad iš pradžių pagalvojo, jog patalpose vyksta remontas, nes ekspozicijų salė buvo pustuštė, stovėjo tik automobilių sėdynės, kibirai nuo dažų, kopėčios, pats važinėjo krautuvas, o pasirodo – tai šiuolaikinis menas. Įdomiausia, pasak Kamilios Ulevič, buvo Iliuzijų muziejuje, nes ten viską galima liesti, čiupinėti, išbandyti bei nufotografuoti.
8f kl. vadovė Gražina Stepanova

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS