Dalyvaujam….. | Vilniaus r. Pagirių gimnazija

Dalyvaujam…..

Sausio 24 dieną IIIG klasės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Jovita Kivariene iškeliavo į Rudaminą. Ten apsilankė Ferdinando Ruščiso gimnazijoje, prasivedė mažą ekskursiją ir nuskubėjo į salę, kur turėjo susitikimą su MRU dėstytoja Kristina Schimmels. Paskaitos tema – “ Why worlds matters?“( anglų k.)
Dėstytoja įrodė visiems, jog žodžius mylėti reikia, papasakojo, kokie žodžiai jai patinka labiausiai. Taip pat turėjo ir nedidelių užduotėlių, kurios ne visos buvo lengvos. Be to, Kristina papasakojo trumpą savo gyvenimo istoriją ir pasirodo, ji nuo pat vaikystės svajojo gyventi Lietuvoje.
Paskaita truko valandą, tačiau ji prabėgo labai greitai. Visa salė liko sužavėta. Važiuodami namo vienuoliktokai dalinosi įspūdžiais iš šios smagios ir nepamirštamos kelionės.