Būsimieji pirmokai svečiavosi Pagirių gimnazijoje

Balandžio 6 d. Pagirių gimnazija skardėjo nuo nerūpestingo vaikiško juoko. Pas mus svečiavosi vaikų darželio „Pelėdžiukas“ priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtojomis. Būsimieji pirmokai susipažino su mokykla: apžiūrinėjo klases, sėdėjo suoluose.
Vėliau visi sugužėjo į mokyklos biblioteką. Prisėdę bibliotekos skaitykloje smalsiai vartė spalvotas knygeles.
Bibliotekininkė vaikams pasakojo ką galima veikti bibliotekoje, apie rengiamas parodas, Tarptautinę vaikų knygos dieną ir daugybės pasakų autorių Hansą Christianą Anderseną.
Bibliotekininkė taip pat kalbėjo apie tai, kad yra svarbu skaityti knygas. Vaikai pasisakė kokias pasakas yra girdėję iš tėvelių ir auklėtojų. Vaikai sužinojo, kad neprižiūrimos knygos taip pat gali „sirgti“ ir yra guldomos į bibliotekos „ligoninę“ – spalvotą dėžutę, o vėliau suklijuojamos. Vaikams buvo viskas įdomu, smalsiai klausė pasakojimo, domėjosi išdėliotomis knygomis.
Tikimės, kad vaikų smalsumas ir noras susipažinti su spalvingu knygų pasauliu jau nuo rudens atves juos į biblioteką. Ačiū bibliotekininkėms už šiltą priėmimą.
Svečiai iškeliavo pilni įspūdžių ir gerai nusiteikę. Tikimės, kad rugsėjį jie pravers mokyklos duris ir taps tikrais mokyklos šeimininkais. Sėkmės ir laukiame Jūsų sugrįžtant!
Pradinių klasių mokytojos Gitana ir Irena

PAMOKŲ LAIKAS

NUORODOS